=

MOBİL

Servisfone Logo

Servisfone Veli Bilgilendirme Sistemi

Ücretsiz Veli Mobil Uygulaması

... Özellikler ...

SERVİSFONE NEDİR ? Servisfone, servis araçlarına yerleştirilen koltuk ve emniyet kemeri sensörleri ile haberleşen tabletler üzerinden, GPS verilerini de alarak merkezi veri bankasını oluşturur. Servisfone, bu veri bankasını kullanarak tüm sorunların çözümünü sağlayan yazılım ve donanım modülleri bütünüdür. Bu proje, 25/10/2017 tarihli OKUL SERVİS ARAÇLARI YÖNETMELİĞİ’ne uygun olarak tasarlanmıştır.

NEDEN SERVİSFONE ? Öğrencilerin kötü hava koşullarında, servis aracı beklemesi done Küçük yaştaki öğrencilerin servis aracında unutulabilmesi Servis araçlarının, öğrenci beklerken vakit kaybetmesi Öğrencilerin okula varıp/varmadığı, okuldan çıkıp/çıkmadığı gibi konularda velilerin bilgi sahibi olamaması Öğrencilerin servis araçları içerisinde güvenli bir yolculuk yapmadığından velilerin endişe içinde olmas

ÖZELLİKLERİ Servis hizmetlerinde yaşanan sorunların tamanının çözülmesi ile velilerin profesyonel, başarılı, konforlu ve güvenli bir hizmet almasını sağlar.

BİLEŞENLER Emniyet Kemeri Sensörü Koltuk Sensörü Veli Mobil ve web uygulaması Okul yönetimi web uygulaması Servis firması web uygulaması Servis tablet uygulaması Bu sistem sayesinde öğrencinin servisteyken emniyet kemeri takılı mı,koltuğunda güvenli bir şekilde oturuyor mu sorununa çözüm olucak. Veliler,mobil uygulamaları üzerinden anlık olarak bunun kontrolünü yapabimekte ve öğrencinin emniyet kemerinin takılı olup olmadığını görebilmektedir.

... İndirmeler ...

Kolay ve anlaşılır, kullanıcı dostu Mobil Uygulamamız, veliler için olmazsa olmaz uygulama olmaya aday.

758.500

Google Store'da indirmeler 1 milyona yaklaştı..!

... İletişim ...

Evliya Çelebi Mah. Sadi Konuralp Cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No: 5/2 Beyoğlu - İSTANBUL
eposta: bilgi@busula.com
Telefon: 0(850) 441 8 144